ikona Infolinia 523 223 522
Zapraszamy do kontaktu!

Sprzedaż kontenerów biurowych Warszawa

Nowe i używane mobilne rozwiązania przestrzenne do natychmiastowego zastosowania.

Proponowane przez nas kontenery biurowe znajdują zastosowanie głównie jako tymczasowe zaplecza biurowe, głównie na terenach placów budów, jako biura sprzedaży mieszkań na osiedlach deweloperskich, itp. Zaspokajają zapotrzebowanie na stworzenie przestrzeni do tymczasowej pracy biurowej. Nie generują przy tym dużych kosztów i mogą być niemal natychmiast użytkowane.

krok trzeci (3/3): zamów usługę w Warszawie

Zapraszamy do kontaktu
tel. 505 425 425, e-mail: biuro@ekontenery.pl


Poszukują Państwo elastycznego, szybkiego i praktycznego przenośnego rozwiązania przestrzennego?

Dzięki przenośnym rozwiązaniom przestrzennym firmy eKONTENERY zyskują Państwo indywidualne podejście i przestrzenie biurowe dopasowane do Państwa potrzeb. Zastosowanie elastycznego systemu panelowego gwarantuje możliwość przeprowadzenia późniejszych rozbudów. Państwo przedstawiają swoje wymagania, a my gwarantujemy odpowiednie rozwiązanie przestrzenne.


Wspólnie zadbamy o komfort Państwa pracowników w przestrzeniach biurowych. W przypadku ograniczonego zasobu czasu rozwiązaniem może być skorzystanie z naszej floty na wynajem i otrzymanie przenośnych biur w ciągu kilku dni.


Funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na stworzenie w krótkim czasie i przy niskich kosztach tymczasowego zaplecza biurowego. Proponowane przez nas kontenery biurowe posiadają standardowe wyposażenie dostosowane do charakteru zastosowania. Konstrukcje odznaczają się dużą mobilnością. Można je szybko przetransportować.

Stabilna konstrukcja, a także szeroki zakres możliwości adaptacyjnych zapewniają dużą uniwersalność w zastosowaniu. Oferowane przez nas kontenery biurowe powstają na bazie solidnego szkieletu ramowego, zaopatrzonego w wymienne panele ścienne. Budowla powstaje przy zastosowaniu norm ISO oraz ogólnie obowiązujących wytycznych w zakresie bezpieczeństwa.


Państwa korzyści:

 • Dostępne od zaraz
 • Wysoki standard dla Państwa pracowników
 • Różne warianty
 • Możliwość przebudowy w każdym momencie
 • Indywidualne rozmieszczenie pomieszczeń
 • Dobre naświetlenie dzięki różnym wariantom przeszklenia
 •  

  - sprzedajemy kontenery biurowe w Warszawie -


  zmień miasto realizacji wynajmu


  zmień typ kontenera

  Kontakt i lokalizacje
  zdjęcieSkontatuj się z nami