ikona Infolinia 523 223 522
Zapraszamy do kontaktu!

Sprzedaż kontenerów morskich

Przestrzeń do magazynowania i transportu.

Wykorzystywane są w transporcie na dużych odległościach. Kontenery morskie 20'DV i 40'HC stopowe – dostępne na sprzedaż i na wynajem – skutecznie chronią zawartość przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Ich charakterystyczna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo i spełnia normy krajowe oraz UE.

krok drugi (2/3): wybierz miasto


Posiadamy rozwiązania przeznaczone do transportu drogą wodną. Wynajmujemy i sprzedajem kontenery morskie 20'DV, 40'DV, 40'HC stopowe. Ich solidna konstrukcja zapewnia odpowiedni poziom ochrony zawartości w trakcie przeprawy i spełnia wymogi związane z bezpieczeństwem transportu. Prosta bryła zapewnia uniwersalne możliwości, co oznacza, że mogą być wykorzystane do przewozu dowolnych produktów – od ekskluzywnych pojazdów po duży ładunek drobnicowy. Istotne znaczenie odgrywa tu odpowiednie zabezpieczenie zawartości.

 

Nasze place składowe zlokalizowane są na terenie całej Polski - dzięki czemu znacznie redukuje to koszty transportu kontenerów do klientów - oraz przyspiesza realizację zamówienia. Oferujemy kontenery z dostawą w każde miejsce w Europie i na Świecie.

 

Posiadamy w swojej ofercie kontenery różnych typów: standardowe DV, High Cube, Open Top, Double Door, Pallet Wide, Full Side Access itp.

Charakterystyczna konstrukcja, odpowiadająca ścisłym normom ISO, a także przemyślane rozwiązania, wykorzystane w ich budowie sprawiają, że kontenery morskie zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa podczas użytkowania. W naszej ofercie dostępne są na wynajem konstrukcje nowe oraz używane. Umożliwiamy również zakup prezentowanych rozwiązań. Jesteśmy otwarci na potrzeby i pomysły naszych Klientów. Proponujemy bardzo atrakcyjne ceny.

 

Kontenery morskie posiadają szeroko rozwierane drzwi, co ułatwia załadunek, a może nawet umożliwić wjechanie do wnętrza wózka widłowego z towarem. Wpływa to na przyspieszenie załadunku i poprawia komfort osób przy nim pracujących. Drzwi posiadają odpowiednie zamknięcia, które uniemożliwiają samoistne uchylenie skrzydła – bez względu na warunki panujące w czasie transportu. Konstrukcja kontenerów morskich skutecznie chroni przed dostępem do zawartości osób nieupoważnionych, a także przed negatywnymi skutkami czynników atmosferycznych.

 

- sprzedajemy kontenery morskie -


zmień typ kontenera

Kontakt i lokalizacje
zdjęcieSkontatuj się z nami