ikona Infolinia 523 223 522
Zapraszamy do kontaktu!

Rental się opłaca

W MSU zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie wynajmu oraz serwisowania odzieży roboczej, ochronnej, mat wejściowych i systemów higieny.

Dlaczego rental MSU się opłaca?

W MSU RENTAL stawiamy na wygodę, bezpieczeństwo i jakość w świecie wynajmu i serwisu odzieży roboczej, mat oraz systemów higieny. Nasza unikalna oferta opiera się na kompleksowym podejściu i zasadach, które zapewniają pełną satysfakcję naszych klientów.  Wprowadziliśmy rygorystyczne procedury i posiadamy niezbędne certyfikaty, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność naszych działań. Nasz system nadzoru prac oraz wyszkolony personel gwarantują wykonanie wszystkich zadań na najwyższym poziomie. Ponadto, dysponujemy nowoczesną  infrastrukturą, która pozwala nam sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów.

MSU RENTAL

 


Rental odzieży roboczej daje możliwość wyposażenia każdego pracownika w jednolitą odzież zapewniającą mu komfort pracy i spójny wizerunek firmy. Odzież robocza MSU Rental to najwyższa jakość certyfikowanych produktów, szybka realizacja zleceń, przejrzysty system wynajmu, stałe miesięczne koszty, zaawansowana technologia RFID oraz kontrola z poziomu online.

Zostaw nam skomplikowaną obsługę odzieży roboczej. Nie myśl o czyszczeniu, naprawie, dopasowaniu do sylwetki pracownika, terminowej utylizacji lub wymianie czy profesjonalnym czyszczeniu.  Zostaw to nam, oszczędzając czas i koszt personelu oraz logistyki. System naszej obsługi polega na indywidualnym dobraniu oferowanych produktów. Cały asortyment podlega stałemu serwisowi w ramach cyklu obiegu rentalowego, w tym pranie, naprawy, wymiany, uzupełnienie produktów.

Dbamy o wizerunek i bezpieczeństwo naszych Klientów. Gwarantujemy regularne dostawy świeżego i czystego asortymentu, a przy tym stałe miesięczne koszty wynajmu.

.

- rental odzieży roboczej, ochronnej, mat wejściowych, systemów higieny -


Kontakt i lokalizacje
zdjęcieSkontatuj się z nami