ikona Infolinia 523 223 522
Zapraszamy do kontaktu!

Systemy ochrony elektronicznej - Kielce

Kielce

monitoring wizyjny, systemy antynapadowe, telewizja przemysłowa cctv, system kontroli dostępu, kontrola pracy ochrony (iGuard), monitoring pożarowy, monitoring obiektu z interwencją

Projektujemy i instalujemy najwyższej jakości systemy ochrony elektronicznej.

krok drugi (2/2): zamów wycenę, projekt, instalację

Zapraszamy do kontaktu
tel. 523 223 522, e-mail: zapytanie@msu.pl

 

W zakresie usług instalacji i obsługi systemów ochrony elektronicznej oferujemy:

• doradztwo, projekt systemu najbardziej odpowiedniego dla danego obiektu

• najnowocześniejszy sprzęt oraz dostęp do najnowszych technologi

• wykwalifikowaną kadrę ściśle współpracującą z klientem

• wgląd klienta na każdym etapie projektu

• kontrolę techniczną urządzeń

• serwis, naprawy urządzeń

 


w naszej ofercie:

monitoring wizyjny ⇒

System kamer, połączony z centrum obserwacyjnym, monitorowany 24h przez wyszkolonych pracowników pozwala obserwować, podnosząc poziom bezpieczeństwa dany budenek, kompleks, czy teren zewnętrzny.

 

systemy antynapadowe ⇒

Składające się z pilota z nadajnikiem, w razie konieczności wysyłającego sygnał, do centrali system antynapadowy pozwala w każdej chwili wewać pomoc grupy interwencyjnej, która zadba o bezpieczeństwo wzywającego pomoc.

 

telewizja przemysłowa CCTV ⇒

Składający się z kamer i centrali system telewizji przemysłowej cctv pozwala rejestrować i zapisywać na twardym dysku obraz z danego obszaru.

 

systemy kontroli dostępu ⇒

System identyfikuje osoby wchodzące do danego obiektu lub pomieszczenia, kontroluje czas pracy, zabezpiecza przed wtargnięciami osób nieupoważnionych.

 

kontrola pracy ochrony (iGuard) ⇒

Nowoczesne urządzenia osobiste monitorujące wykonywane zabezpieczania obiektu. System nadzoruje czynności pracy wartowników, trasy i miejsca ich obchodu, wyposażony jest w przycisk antynapadowy dzięki czemu pracownik ma możliwość wezwania wsparcia załogi Interwencyjnej.

 

monitoring pożarowy / p-poż ⇒

Polega na automatycznym i bezzwłocznym przekazywaniu alarmów pożarowych z lokalnego systemu sygnalizacji pożaru, za pośrednictwem specjalnego nadajnika, do Centrum Operacyjnego odpowiedniej Jednostki Straży Pożarnej.

 

monitoring obiektu z interwencją ⇒

System kamer połączony z centrum obserwacji monitorowany przez pracowników 24h w połączeniu z grupą interwencyjną gotową wkroczyć do akcji stanowi doskonałe zabezpieczenie danego terenu, budynku, czy mieszkania.

 

systemy alarmowe ⇒

Nasza firma oferuję bogatą gamę systemów alarmowych zawsze dopasowanych do potrzeb klienta. Najwyższej klasy urządzenia, montowane przez wykwalifikowanych pracowników skutecznie zapobiegają włamaniom, kradzieżom, czy wtargnięciom.


- systemy ochrony elektronicznej w Kielcach -


zmień miasto instalacji ochrony elektronicznej


wybierz typ obiektu do ochrony elektronicznej

Kontakt i lokalizacje
zdjęcieSkontatuj się z nami