ikona Infolinia 523 223 522
Zapraszamy do kontaktu!

Ochrona
elektroniczna / monitoring

Na ochronę elektroniczną składają się systemy takie jak: alarmy, monitoring wizyjny, wieże do mnitoringu, system antynapadowy, kontrola czasu pracy, czujki przeciwpożarowe. Nasze systemy zaprojektowane są przy wykorzystaniu najnowszej technologii, opierającej się na najwyższej klasy urządzeniach, zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Rozwój technologii pozwala na polepszenie wielu dziedzin w życiu człowieka. Nam pozwala na lepszą ochronę, a co za tym idzie, większe bezpieczeństwo naszych Klientów. 

W naszej pracy stosujemy systemy monitorowania najwyższej jakości. Dzięki nadajnikom i ich odpowiedniemu zaprogramowaniu monitorujemy i odbieramy wszystkie sygnały emitowane przez centrale alarmowe. Stwarza to większe możliwości, podnosi jakość monitoringu i skuteczność naszej ochrony.

 

W zakresie ochrony technicznej oferujemy profesjonalne systemy sygnalizacji:

  • włamania,
  • napadu,
  • pożaru,
  • kontroli dostępu.

 

Wszystko kontroluje system monitorowania alarmów CMA.

CMA to centralne miejsce do które trafiają wszystkie ważne informacje, sygnały, komunikaty z podległych posterunków, monitorowanych obiektów czy też pojazdów.

CMA obsługiwane jest przez przeszkolonych w tym celu pracowników, 24 godziny na dobę, gotowych w każdej chwili, w zależności od sytuacji reagować na zaistniałe sygnały. Zapewniamy liczne patrole interwencyjne wraz z realizacją.

Monitorujemy i reagujemy natychmiast.

 


krok pierwszy (1/3): wybierz typ obiektu do ochrony

Kontakt i lokalizacje
zdjęcieSkontatuj się z nami