ikona Infolinia 523 223 522
Zapraszamy do kontaktu!

Całodobowa ochrona fizyczna osób i mienia

Fizyczna ochrona osób i mienia to szereg działań podejmowanych przez pracowników ochrony mający na celu uniemożliwienie przeniknięcia na teren obiektu osób niepowołanych i dokonania szkód (kradzież, zniszczenie) na mieniu lub w stosunku do osób tam przebywających (zagrożenie utratą zdrowia lub życia). Aktywnie współpracujemy z policją i innymi służbami porządkowymi w celu zachowania bezpieczeństwa, ładu i porządku.

 

Nieprzerwalnie od 1946 roku oferujemy kompleksowe rozwiązania dla osób prywatnych, przedsiębiorstw, firm i instytucji w zakresie ochrony fizycznej.

Od powstania naszej firmy wiele się na rynku ochrony mienia zmieniło, jednak nasza pasja i misja tworzenia bezpiecznej przestrzeni dla naszych Klientów pozostaje niezmienna.  MSU GROUP to doświadczenie, specjalistyczny sprzęt i wykwalifikowana kadra.

  • Zagwarantujemy bezpieczeństwo dowolnego obiektu lub terenu kradzieży

  • Zabezpieczymy przed włamaniem, zniszczeniem czy dewastacji Twojego mienia

  • Całodobowy monitoring, patrole samochodowe i piesze oraz interwencje w sytuacjach tego wymagających

  • Obsadę w portierniach na powierzonych obiektach

Nasi pracownicy przez 24 godziny na dobę pilnują powierzonego mienia. Dbają o spokój i bezpieczeństwo w powierzonych obiektach. Monitorują obraz z kamer i patrolują określone obszary zarówno w samochodach jak i pieszo.

Gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, jest długa lista referencyjna naszych wieloletnich kontrahentów do której należą liderzy branży meblarskiej, petrochemiczne. Aktywnie współpracujemy z policją i innymi służbami porządkowymi w celu zachowania bezpieczeństwa, ładu i porządku.

 

krok pierwszy (1/3): wybierz typ obiektu do ochrony

Kontakt i lokalizacje
zdjęcieSkontatuj się z nami