ikona Infolinia 523 223 522
Zapraszamy do kontaktu!

Mobilne wieże monitorujące

Zaawansowana technologicznie wieża zapewniająca monitorowanie wizyjne wszelkiego rodzaju obiektów.  

Mobilne wieże monitorujące MSU można ustawić w dowolnym miejscu lub przenieść w zależności od bieżących potrzeb. Natychmiast po dostarczeniu, urządzenie jest w pełnej gotowości do pracy. 

To rewolucyjne rozwiązanie ochrony mienia  zmniejszające koszt ochrony do 75%.

Wieże MSU GROUP  wyposażona  jest w nadajnik wideo-alarmów, wykorzystujący w swym działaniu zaawansowaną analitykę weryfikacji obrazu. Dzięki temu gwarantujemy natychmiastowe i precyzyjne wykrywanie oraz rozpoznawanie różnego typu obiektów,  detekcję i klasyfikację zachowań. 

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo powierzonych nam inwestycji. Nieprzerwany monitoring Centrum Operacyjnego  MSU GROUP patroluje obszar przy wykorzystaniu kamer o zasięgu 360 stopni, reagując natychmiast w wypadku alarmu. Dzięki specjalnej aplikacji , nasz Klient może w każdej chwili, w czasie rzeczywistym sprawdzić jak wygląda chroniony przez nas obszar. 

krok pierwszy (1/2): wybierz miasto instalacji wieży monitorującej

Wybierając monitoring do zadań specjalnych postaw na prekursora współczesnych form ochrony w Polsce.

Gwarantujemy iMONITORING dowolnej lokalizacji na terenie całego kraju.

Wieża monitorująca MSU GROUP wyposażona jest w nadajnik wideo-alarmów, wykorzystujący w swoim działaniu zaawansowaną analitykę weryfikacji obrazu. Dzięki temu gwarantujemy natychmiastowe i precyzyjne wykrycie oraz rozpoznawanie różnego typu obiektów, detekcję i klasyfikację zachowań. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo powierzonych nam inwestycji.

Centrum Operacyjne MSU GROUP patroluje obszar przy wykorzystaniu kamer o zasięgu 360 stopni, reagując natychmiast w wypadku alarmu a dzięki specjalnej aplikacji , nasz Klient może w każdej chwili, w czasie rzeczywistym sprawdzić jak wygląda chroniony przez nas obszar.

 

WYPOSAŻENIE WIEŻY:

 - 4 kamery obejmujące obszar 360 stopni, naświetlacze podczerwieni, oślepiające światła stroboskopowe

 - Detektor ruchu - analityka wtargnięcia na obiekt i natychmiastowe przekazanie komunikatu alarmowego do centrum monitorowania alarmów,

 - Nagłośnienie umożliwiające wydawanie komunikatów i pełniące funkcję prewencyjną,

 - Oświetlenie, które ułatwia pracę oraz poprawia bezpieczeństwo

 - Maszt mechaniczny teleskopowy o wysokości do 7,5 m, przystosowany do trudnych warunków pracy

 

Nasi Klienci doceniają mobilność, zdalną kontrolę w trudnych obszarach i gotowość do pracy natychmiast po dostarczeniu wieży MSU ale przede wszystkim, doceniają oszczędność czasu  i pieniędzy przy planowaniu i realizacji swoich inwestycji oraz nasze 76-letnie doświadczenie  w branży ochrony mienia. 

Wieże iTOWER to idealne rozwiązanie sprawdzające się do zabezpieczenia terenów otwartych takich jak: imprezy masowe, wydarzenia sportowe, koncerty, demonstracje,  parkingi, magazyny, składowiska, budowy, drogi, działki, parki maszynowe,  farmy fotowoltaiczne i wiatrowe, nadzór pracowniczy, imprezy plenerowe, parki zabaw,  wesołe miasteczka, jarmarki, kiermasze.

 

JAK DZIAŁA WIEŻA MSU?
 
  • Mobilna wieża wraz ze wsparciem Centrum Monitorowania Alarmów umożliwia nadzór 24/7 nad obiektem znajdującym się w zasięgu wieży oraz zapewnia natychmiastową reakcję w przypadku zdarzenia.
  • Wyposażona w wysokiej jakości kamery z detekcją ruchu wykrywa intruza w strefie chronionej po czym wysyła sygnał alarmowy o pojawieniu się zagrożenia co centrum monitorowania alarmów.
  • Po otrzymaniu sygnału alarmowego z obiektu operator centrum monitorowania alarmów może zdalnie wygłosić komunikat głosowy, iż obiekt jest chroniony.
  • Jeśli intruz nie opuści obiektu  wezwany  zostanie patrol interwencyjny oraz odpowiednie do zagrożenia służby.

 


 

Kontakt i lokalizacje
zdjęcieSkontatuj się z nami