ikona Infolinia 523 223 522
Zapraszamy do kontaktu!

MSU GROUP w rankingu Poland's Best Employers 2022

Z przyjemnością informujemy, iż MSU GROUP została kolejny już raz wyróżniona w prestiżowym rankingu Poland's Best Employers 2022.

Lista 300 Najlepszych Polskich Pracodawców w Polsce została przygotowana przez magazyn Forbes. Wyróżnione firmy doceniono za osiągnięcia w zakresie strategii zarządzania, atrakcyjności warunków pracy i perspektywy rozwoju kariery. W roli jurorów wystąpili sami pracownicy, którzy wzięli udział w badaniu ankietowym – brane pod uwagę były ich opinie prezentujące obiektywny obraz firm, w których na co dzień pracują.

Dziękujemy to ogromne wyróżnienie. 76 lat na rynku zobowiązuje.

Redakcja Forbes podkreśla, że „trzysta podmiotów, które znalazły się na ostatecznej liście, to absolutna czołówka, najlepsi z najlepszych. To firmy, które należy – wręcz trzeba – podglądać i naśladować rozwiązania dobre dla pracowników i tak przez nich oceniane”

„W naszej firmie od samego początku funkcjonowała filozofia: firmę tworzą ludzie. Gdy czytam kroniki zakładowe, jestem pełen podziwu dla założycieli MSU, którzy już wówczas skupiali się na dobrych relacjach z pracownikami i mieli podejście propracownicze.”

„MSU Group to firma z długą historią, która dzięki akumulacji doświadczeń z powodzeniem wdraża najnowocześniejsze rozwiązania. Stawiamy na rozwój. Świadczy o tym długa, stale powiększana lista referencyjna kontrahentów, do której należą liderzy branży meblarskiej, petrochemicznej, przemysłu ciężkiego czy też branży logistycznej.” - podkreślił Prezes Zarządu MSU GROUP Artur Adamczak, podczas wywiadu przeprowadzonego dla magazynu FORBES.

Szczegółowy ranking Poland's Best Employers 2022 znajduje się TUTAJ

Grupa Kapitałowa MSU to holding spółek, który nieprzerwanie od 76 lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze outsourcingu biznesowego. Spółka oferuje najwyższej jakości usługi w zakresie:

 
  • ochrona fizyczna i elektroniczna
  • usługi porządkowe
  • sprzedaż i wynajem kontenerów
  • rental odzieży roboczej i systemy higieny
Kontakt i lokalizacje
zdjęcieSkontatuj się z nami