ikona Infolinia 523 223 522
Zapraszamy do kontaktu!

Aktualności

22/02/2023
W pełni ekologiczna wieża monitorująca MSU.
W pełni ekologiczna wieża monitorująca MSU.
EKO? Logicznie!
Zredukuj emisję CO2 do środowiska i wybierz w pełni autonomiczną, nie tylko z nazwy, wieżę monitorującą MSU.
 
Połączenie dwóch przyjaznych dla środowiska rozwiązań, jakim są panele solarne oraz posiadające gwarancję ekologiczności nowoczesne ogniwa paliwowe Efoy, dają pełną autonomię i niezawodność.
Wybierając monitoring do zadań specjalnych postaw na prekursora współczesnych form ochrony i lidera rynku wież monitorujących w Polsce.
Nieprzerwany monitoring 24/7 Centrum Operacyjnego MSU GROUP patroluje obszar przy wykorzystaniu kamer o zasięgu 360 stopni, reagując natychmiast w wypadku alarmu.
Ten rewolucyjny system ochrony zmniejsza koszt nadzoru o ponad 75%
Dzięki specjalnej aplikacji, nasz Klient może w każdej chwili, w czasie rzeczywistym sprawdzić jak wygląda chroniony przez nas obszar, ma również możliwość podglądu zdarzeń już zaistniałych.
 
Budujesz, remontujesz czy dopiero rozpoczynasz inwestycję skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia dotyczącego ochrony mienia i skontaktuj się z nami:
+48 519 339 469
+48 605 566 444
 
Chronimy. Monitorujemy. Interweniujemy.
W każdych warunkach i dowolnej lokalizacji na terenie całego kraju.
 
 
JAK DZIAŁA WIEŻA MSU?
 
  • Mobilna wieża wraz ze wsparciem centrum monitorowania alarmów umożliwia stały nadzór nad obiektem znajdującym się w zasięgu wieży oraz zapewnia natychmiastową reakcję w przypadku zdarzenia.
  • Wyposażona w wysokiej jakości kamery z detekcją ruchu wykrywa intruza w strefie chronionej po czym wysyła sygnał alarmowy o pojawieniu się zagrożenia co centrum monitorowania alarmów.
  • Po otrzymaniu sygnału alarmowego z obiektu operator centrum monitorowania alarmów może zdalnie wygłosić komunikat głosowy, iż obiekt jest chroniony i w przypadku, gdy intruz nie opuści obiektu  wezwany  zostanie patrol interwencyjny oraz odpowiednie do zagrożenia służby.

Priorytetem  MSU GROUP jest bezpieczeństwo powierzonych  inwestycji  24/7.

 

 

 

 


« Wróć
Kontakt i lokalizacje
zdjęcieSkontatuj się z nami