ikona Infolinia 523 223 522
Zapraszamy do kontaktu!

Aktualności

29/06/2023
MSU GROUP - lider rynku wież monitorujących
MSU GROUP - lider rynku wież monitorujących

Rosnąca ilości montowanych wież monitorujących MSU GROUP na terenie całego kraju świadczy nie tylko o rosnącej świadomości dotyczącej tej innowacyjnej formy ochrony, ale przede wszystkim o zaufaniu naszych klientów. Wśród naszych klientów znajdują się liderzy branży budowlanej, meblarskiej, FMCG, petrochemicznej, przemysłu ciężkiego, branży logistycznej oraz farm fotowoltaicznych.

Wybierając monitorowanie do zadań specjalnych, takich jak iTower, warto postawić na prekursora nowoczesnych form ochrony w Polsce. MSU GROUP gwarantuje iMONITORING w dowolnej lokalizacji na terenie całego kraju, co pozwala na zmniejszenie kosztów tradycyjnej ochrony o 80%.

Wieża MSU GROUP, ważąca ponad pół tony, została wyposażona w nadajnik wideo-alarmów, wykorzystujący zaawansowaną analitykę weryfikacji obrazu opartą na sztucznej inteligencji. Dzięki temu gwarantujemy natychmiastowe i precyzyjne wykrycie oraz rozpoznawanie różnych typów obiektów, detekcję i klasyfikację zachowań. Całodobowy monitoring obszaru jest zapewniany przez Centrum Operacyjne MSU GROUP, które patroluje teren, korzystając z kamer o zasięgu 360 stopni zamontowanych na 7-metrowym maszcie teleskopowym.

W zależności od potrzeb klienta, wieża monitorująca MSU może być wyposażona w pełni autonomiczny system zasilania lub wymagać podłączenia do stałej sieci prądotwórczej. Dzięki specjalnej aplikacji, nasi klienci mają możliwość w czasie rzeczywistym sprawdzić, jak wygląda obszar chroniony przez nas, a także podglądać zdarzenia, które już miały miejsce. MSU GROUP może poszczycić się blisko 80-letnim doświadczeniem i wiarygodnością.


 

 

 

Wieża monitorująca wyposażona jest w:

  • kamery obejmujące obszar 360 stopni, odporne na warunki atmosferyczne 
  • czujniki ruchu lub radary  zapewniajace detekcję wtargnięcia na obiekt i natychmiastowe przekazanie komunikatu alarmowego do centrum monitorowania alarmów
  • nagłośnienie umożliwiające wydawanie komunikatów i pełniące funkcję prewencyjną
  • oświetlenie ułatwiające pracę oraz poprawiające bezpieczeństwo (prawidłowo oświetlony teren skutecznie odstrasza intruzów przed wejściem w chroniony obszar)
  • maszt mechaniczny teleskopowy o wysokości do 7 m, przystosowany do trudnych warunków pracy
  • aplikację inwestora umożliwiającą stały podgląd w czasie rzeczywistym inwestycji

 

Budujesz, remontujesz, dopiero rozpoczynasz inwestycję? Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w dziedzinie ochrony mienia.

+48 519 339 469
+48 605 566 444
 
 
 


« Wróć
Kontakt i lokalizacje
zdjęcieSkontatuj się z nami