ikona Infolinia 523 223 522
Zapraszamy do kontaktu!

Aktualności

02/10/2023
Kolejne wdrożenie iMSU, największych na rynku autonomicznych robotów sprzątających.
Kolejne wdrożenie iMSU, największych na rynku autonomicznych robotów sprzątających.

Pojawienie się na początku tego roku w ofercie MSU GROUP pierwszej na świecie rodziny autonomicznych profesjonalnych robotów czyszczących, przeniosło profesjonalną usługę porządkową na zupełnie inny poziom, poziom 4.0.
Robotyzacja i automatyzacja procesów jest jednym z głównych punktów realizowanej przez spółkę strategii. Roboty autonomiczne wzbogacają tradycyjne metody usług porządkowych tworząc zupełnie nową kategorię - Smart Cleaning. Zgodną z globalnym trendem automatyzacji, obecnym w innych sektorach rynku.


Wysoka jakości procesów sprzątania i ochrony ludzi, tworzy doskonałe miejsce dla autonomicznych robotów sprzątających, które są wydajne, optymalne finansowo i bezpieczne w okresie pandemii.
Roboty iMSU to największe autonomiczne roboty sprzątające na rynku, które swoją polską premierę miały właśnie w naszej firmie. iMSU doskonale sprawdzi się w sektorach takich jak: centra logistyczne, fabryki, duże centra handlowe, parkingi podziemne, lotniska.

Za nami kolejne udane wdrożenie, w firmie będącej liderem swojej branży, która innowacyjne rozwiązania, tak jak my, ma wpisane w strategię rozwoju.  W tym roku, wiele firm zdecydowało się na optymalizacje procesów i wybór Cleaning 4.0 z wykorzystaniem robotów iMSU. 

Dziękujemy za zaufanie. 76 lat na rynku zobowiązuje.

MSU Group to firma z długą historią, która dzięki akumulacji doświadczeń z powodzeniem wdraża najnowocześniejsze rozwiązania. Działamy kompleksowo i skutecznie, stawiając na rozwój. Świadczy o tym długa, stale powiększana lista referencyjna kontrahentów, do której należą liderzy branży meblarskiej, petrochemicznej, przemysłu ciężkiego czy też branży logistycznej.« Wróć
Kontakt i lokalizacje
zdjęcieSkontatuj się z nami