ikona Infolinia 523 223 522
Zapraszamy do kontaktu!

Monitoring GPS

GPS M-GEO  to funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz  intuicyjny interfejs.

Kluczem do wydajności floty jest jej skuteczne zarządzanie. System monitoringu GPS to optymalizacja, kontrola i oszczędność.

Twoja flota zawsze będzie pod Twoją kontrolą dzięki M-GEO naszego autorstwa.

 

 

Urządzenie lokalizacyjne, wyposażone w odbiornik GPS, zainstalowane w pojeździe gromadzi informacje na temat aktualnej jego pozycji oraz wszelkich parametrów. Następnie za pomocą sieci GSM/GPRS informacje przesyłane są do serwera monitoringu, do którego użytkownik otrzymuje dostęp.

Po zalogowaniu się do systemu, użytkownik za pomocą przeglądarki internetowej ma dostęp, zarówno do bieżących informacji o pojeździe, jak też do danych historycznych. Podkreślić należy, że Monitoring pojazdów odbywa się w czasie rzeczywistym, w dowolnej części Europy, co pozwala na pełną kontrolę pojazdu, jak również jego kierowcy.
 

  • Optymalne planowanie trasy, parametry jazdy w czasie rzeczywistym oraz identyfikacja kierowcy.
  • Ochrona centrum operacyjnego 24/7 i pomoc w odzyskiwaniu skradzionych pojazdów Alerty sms o  przekroczeniu prędkości oraz  limitu kilometrów
  • Przypomnienie o terminach przeglądów, wymianie oleju czy terminach składek ubezpieczeniowych
  • Naszym klientom służymy radą i wsparciem przy wyborze lokalizatorów GPS oraz dobraniem właściwego dla siebie pakietu usług.

 

Zapraszamy do kontaktu
tel. 523 223 522, e-mail: zapytanie@msu.pl

Kontakt i lokalizacje
zdjęcieSkontatuj się z nami