ikona Infolinia 523 223 522
Zapraszamy do kontaktu!

Aktualności

14/11/2022
Black Week w MSU GROUP. 10 sztuk wież monitorujących w promocyjnych cenach.
Black Week  w MSU GROUP. 10 sztuk wież monitorujących  w promocyjnych cenach.

Black Week w MSU GROUP

Wieże monitorujące to rewolucyjne rozwiązanie ochrony mienia. iTower to kompleksowy nadzór dowolnej lokalizacji z natychmiastowym uruchomieniem punktów wizyjnych ze zdalnym monitoringiem 24/7 oraz pełnym nadzorem Centrum Operacyjnego MSU GROUP.  Wybierając monitoring do zadań specjalnych,  postaw na prekursora współczesnych form ochrony i lidera wież do monitoringu w Polsce. Gwarantujemy iMONITORING dowolnej lokalizacji na terenie całego kraj

Od dziś do 28 listopada włącznie 10 sztuk wież do monitoringu w promocyjnej cenie - 30% Decyduje kolejność zgłoszeń.

+48 519 339 469
+48 605 566 444


Zaprojektowana w celu odstraszenia, wykrycia i dokumentowania niepożądanej aktywności w obiekcie. Wyposażona w detektor ruchu, nagłośnienie ostrzegawcze oraz kamery obejmujące obszar 360 stopni, w przypadku zdarzenia gwarantuje natychmiastową reakcję  w czasie rzeczywistym przy całodobowym wsparciu Centrum Monitoringu MSU GROUP.  Dodatkową zaletą jest aplikacja dla Inwestora, która zapewnia zdalny podgląd w czasie rzeczywistym inwestycji. Kolejną atutem wieży monitorującej jest jej mobilność, oraz  gotowość do pracy natychmiast po jej dostarczeniu.  

Wieża monitorująca MSU GROUP wyposażona jest w nadajnik wideo-alarmów, wykorzystujący w swoim działaniu zaawansowaną analitykę weryfikacji obrazu. Dzięki temu gwarantujemy natychmiastowe i precyzyjne wykrycie oraz rozpoznawanie różnego typu obiektów, detekcję i klasyfikację zachowań.

Priorytetem  MSU GROUP jest bezpieczeństwo powierzonych  inwestycji  24/7.

 

_______

Grupa Kapitałowa MSU to holding spółek, będący na rynku od 1946 roku. Spółka oferuje najwyższej jakości usługi w zakresie: ochrona fizyczna i elektroniczna, usługi porządkowe, sprzedaż i wynajem

kontenerów, rental odzieży roboczej i systemy higieny. Wysoka jakość usług została potwierdzona uzyskaniem Certyfikatu ISO 9001:2015 poświadczającego wdrożenie światowych standardów zarządzania jakością, Certyfikatu AQAP 2110:2016 potwierdzającego spełnienie wymagań NATO oraz Certyfikatu ISO 45001:2018.


 « Wróć
Kontakt i lokalizacje
zdjęcieSkontatuj się z nami